CAMPIONAT DE CATALUNYA BENJAMÍ MIXT – COMPETICIÓ FEMENINA
EQUIPOSMARCADORFECHA
MOLINS DE Q-HANDBOL MOLINS – MGC MUTUA Handbol Ribes Femení Detersolin4 – 1224/02/2024
9:00
ESCOLA BENVIURE HCSB FEMENI – NEO PEQUES HANDBOL SANT JOAN DESPI FEM B24/02/2024
9:00
NEO PEQUES HANDBOL SANT JOAN DESPI FEM A – HANDBOL SANT QUIRZE24/02/2024
9:00
C.E. LA SALLE BONANOVA-FEMENÍ – FUNDACIO HANDBOL SANT VICENÇ7 – 924/02/2024
12:00
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ FEMENÍ, NIVELL 1
EQUIPOSMARCADORFECHA
MGC MUTUA Handbol Ribes – FINESTRELLES SC H ESPLUGUES C CORAS8 – 824/02/2024
13:30
CS GRUP CLUB HANDBOL IGUALADA – ACLE GUISSONA4 – 1224/02/2024
13:00
CLUB HANDBOL VILANOVA DEL CAMÍ – HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI5 – 1124/02/2024
10:00
NEO PEQUES HANDBOL SANT JOAN DESPÍ A – MOLINS DE Q-HANDBOL MOLINS10 – 625/02/2024
10:00
CLUB HANDBOL SANT LLORENÇ, ALEVÍ FEMENÍ – HANDBOL GAVÀ BLAU8 – 825/02/2024
10:00
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ MIXT, NIVELL 2
EQUIPOSMARCADORFECHA
NEO PEQUES HANDBOL SANT JOAN DESPÍ B – CH. SANT ESTEVE SESROVIRES-B10 – 624/02/2024
9:00
CLUB HANDBOL BALSARENY – MGC MUTUA Handbol Ribes Detersolin vermell4 – 1224/02/2024
11:00
HANDBOL SANTPEDOR NEGRE GLASSCOM – CLUB HANDBOL CASTELLBISBAL11 – 524/02/2024
11:30
C.A. SABADELL HANDBOL BLAU – BM POLINYA A12 – 424/02/2024
9:00
HANDBOL SANT QUIRZE – MOLINS DE Q-HANDBOL MOLINS12 – 424/02/2024
10:00
LLIGA CATALANA INFANTIL FEMENINA – 3ª FASE O FASE FINAL – A – SÈRIE A-1
EQUIPOSMARCADORFECHA
HANDBOL POBLENOU A – CE HANDBOL BCN SANTS NEGRE28 – 2525/02/2024
12:00
C. H. ASCÓ – HANDBOL SANT JOAN DESPÍ A37 – 2824/02/2024
12:15
MGC MUTUA Handol Ribes Enrich – AEH LES FRANQUESES30 – 1624/02/2024
10:30
CH. SANT ESTEVE SESROVIRES-A – CH SANT ESTEVE DE PALAUTORDERA23 – 2524/02/2024
17:30
PRIMERA CATALANA INFANTIL FEMENINA – SEGUNDA FASE – B- SÈRIE A-2
EQUIPOSMARCADORFECHA
HANDBOL TERRASSA – MGC MUTUA Handbol Ribes True North Canada5 – 2925/02/2024
12:00
CH. SANT ESTEVE SESROVIRES-B – CE HANDBOL BCN SANTS VERD20 – 2324/02/2024
11:00
HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI – PBH MONTMELÓ DARMAX17 – 2424/02/2024
10:00
FINESTRELLES SC H ESPLUGUES – HANDBOL BERGA19 – 2424/02/2024
13:00
LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA – PRIMERA FASE – E
EQUIPOSMARCADORFECHA
HAPO JOVENTUT MATARÓ GROC – HC LAIETÀ ARGENTONA IM A37 – 3625/02/2024
9:00
BARÇA INFANTIL A – MGC MUTUA Handbol Ribes06/03/2024
20:15
MOLINS DE Q-HANDBOL MOLINS – UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ24/02/2024
10:00
C.E. LA SALLE BONANOVA – BM BARBERÀ43 – 4324/02/2024
10:30
PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA – SEGUNDA FASE – NIVELL A – SÈRIE A-2
EQUIPOSMARCADORFECHA
MUBAK BM LA ROCA 1953 – CLUB HANDBOL RAPID CORNELLA28 – 3024/02/2024
16:00
MGC MUTUA Handbol Ribes Logiscool – CE HANDBOL BCN SANTS NEGRE34 – 1924/02/2024
9:00
HANDBOL SANT CUGAT VERMELL – KH-7 BM. GRANOLLERS ATLETIC29 – 2825/02/2024
11:50
LLIGA CATALANA CADET FEMENINA – 3ª FASE O FASE FINAL – B-SÈRIE A-1
EQUIPOSMARCADORFECHA
C.H. LA SALLE MONTCADA A – UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ31 – 3225/02/2024
16:00
MGC MUTUA Handbol Ribes Ecoclean – C.H. AMPOSTA26 – 3425/02/2024
17:45
HANDBOL SANT JOAN DESPÍ B – MOLINS DE Q-HANDBOL MOLINS26 – 3024/02/2024
13:10
HANDBOL SANT JOAN DESPÍ A – CS GRUP CLUB HANDBOL IGUALADA45 – 2214/02/2024
20:45
SEGONA CATALANA CADET FEMENINA – SEGUNDA FASE – ÚNIC – SÈRIE A-1
EQUIPOSMARCADORFECHA
HC LAIETÀ ARGENTONA CF – CLUB HANDBOL BALSARENY49 – 2525/02/2024
19:00
CH CANOVELLES – CLUB HANDBOL SANT LLORENÇ CADET FEM.32 – 2725/02/2024
16:00
HANDBOL SANT CUGAT – MGC MUTUA Handbol Ribes Catvana12 – 3024/02/2024
17:30
AMICS H.C. – CLUB HANDBOL VILAMAJOR40 – 3624/02/2024
13:00
SEGONA CATALANA CADET MASCULINA – PRIMERA FASE – C
EQUIPOSMARCADORFECHA
CLUB HANDBOL RAPID CORNELLA – HANDBOL CLARET30 – 2525/02/2024
10:30
MOLINS DE Q-HANDBOL MOLINS – MGC MUTUA Handbol Ribes vermell31 – 3524/02/2024
13:00
AMICS H.C. – HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI B44 – 3124/02/2024
16:30
CBM ESPARREGUERA – CE HANDBOL BCN SANTS VERD26 – 3924/02/2024
12:45
HANDBOL GAVÀ (B) – CLUB ESCOLA HANDBOL VENDRELL36 – 2824/02/2024
12:00
LLIGA CATALANA CADET MASCULINA – 3ª FASE O FASE FINAL – B-SÈRIE A-1
EQUIPOSMARCADORFECHA
MGC MUTUA Handbol Ribes negre – HAPO JOVENTUT MATARÓ GROC36 – 4424/02/2024
12:00
HANDBOL SANT JOAN DESPÍ A – HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI29 – 4124/02/2024
10:15
FINESTRELLES SC H ESPLUGUES A – KH-7 BM. GRANOLLERS33 – 4524/02/2024
11:30
CLUB HANDBOL SANT ANDREU A – KH-7 BM. GRANOLLERS SPORTING25/02/2024
0:00
PRIMERA CATALANA JUVENIL FEMENINA – SEGUNDA FASE – A – SÈRIE A-1
EQUIPOSMARCADORFECHA
HANDBOL TERRASSA – HC LAIETÀ ARGENTONA JF32 – 2524/02/2024
19:30
C. H. AMPOSTA – CE HANDBOL BCN SANTS36 – 2824/02/2024
20:30
OAR GRACIA SABADELL – UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ32 – 1724/02/2024
13:30
DC DENT CLUB HANDBOL IGUALADA – ESPORTIU CASTELLDEFELS27 – 2525/02/2024
16:00
MGC MUTUA HANDBOL RIBES – HAPO JOVENTUT MATARÓ18 – 2925/02/2024
16:00
PRIMERA CATALANA JUVENIL MASCULINA – SEGUNDA FASE – B – SÈRIE A-1
EQUIPOSMARCADORFECHA
CLUB HANDBOL SANT LLORENÇ JUVENIL MASC. – LLEIDA HANDBOL CLUB29 – 2024/02/2024
11:30
FINESTRELLES SC HANDBOL ESPLUGUES C – UE SARRIÀ 197726 – 2325/02/2024
10:30
SAFA HORTA JUVENIL – MGC MUTUA Handbol Ribes38 – 3725/02/2024
9:00
HANDBOL CLARET – CLUB HANDOL RAPID CORNELLA JUVENIL MASCULINO A24 – 2624/02/2024
18:30
QUARTA CATALANA SÈNIOR MASCULINA – PRIMERA FASE – B
EQUIPOSMARCADORFECHA
MGC MUTUA Handbol Ribes B – HANDBOL GAVA (C)36 – 3225/02/2024
19:30
TORRO D’AGRAMUNT CHA – ANDORRA22 – 2524/02/2024
17:00
HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI C – ACLE GUISSONA37 – 2424/02/2024
16:15
CLUB HANDBOL SANT ANDREU C – HANDBOL PANTERES GROGUES29 – 1824/02/2024
20:30
HANDBOL BERGA B – CLUB HANDBOL MARTORELL – “B”21 – 2624/02/2024
20:30
HANDBOL HORTA – TARRAGONA HC38 – 3725/02/2024
11:00
CH AMPOSTA – HANDBOL SÚRIA “B”39 – 2125/02/2024
12:00
SEGONA CATALANA SÈNIOR FEMENINA – PRIMERA FASE – B
EQUIPOSMARCADORFECHA
CLUB HANDBOL RAPID CORNELLA – CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRÚ21 – 2925/02/2024
12:00
SENIOR FEMENÍ CLUB HANDBOL SANT LLORENÇ – AMICS H.C.24 – 2525/02/2024
19:15
CLUB HANDBOL SANT ANDREU – HANDBOL SANT JOAN DESPI C18 – 3025/02/2024
10:30
CH SALOU SÈNIOR – MGC MUTUA Handbol Ribes B13 – 3125/02/2024
19:00
TARRAGONA HC – CLUB ESCOLA HANDBOL VENDRELL27 – 1125/02/2024
10:30
FINESTRELLES SC HANDBOL ESPLUGUES B – CLUB HANDBOL MARTORELL – “B”47 – 2025/02/2024
18:00
MOLINS DE Q-HANDBOL MOLINS – ESPORTIU CASTELLDEFELS22 – 2824/02/2024
17:30
PRIMERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA – PRIMERA FASE – B
EQUIPOSMARCADORFECHA
C.A. SABADELL HANDBOL – MGC MUTUA Handbol Ribes A25 – 3025/02/2024
19:30
CLUB HANDBOL CARDEDEU A – CLUB HANDBOL SANT LLORENÇ SENIOR MASC. “A”36 – 3525/02/2024
19:00
HAPO JOVENTUT MATARÓ B – CH CANOVELLES29 – 2424/02/2024
16:00
HANDBOL SANT JOAN DESPÍ B – CH PARETS A32 – 2325/02/2024
13:00
HANDBOL ÈGARA SÈNIOR A – CLUB HANDBOL SANT ANDREU A37 – 3025/02/2024
19:30
DIVISIÓN DE HONOR PLATA FEMENINA – PRIMERA FASE – GRUPO C
EQUIPOSMARCADORFECHA
REDI-HANDBOL ONDA – HAPO JOVENTUT MATARÓ29 – 1824/02/2024
20:00
GRUPO USA H. MISLATA UPV – MUBAK BM LA ROCA32 – 1824/02/2024
18:00
CLUB HANDBOL PALAUTORDERA-SALICRU – HANDBOL SANT QUIRZE24 – 3224/02/2024
18:45
BM. SERVIGROUP BENIDORM – MGC MUTUA Handbol Ribes16 – 1424/02/2024
20:00
EON HORNEO ALICANTE – HANDBOL SANT JOAN DESPÍ A31 – 2725/02/2024
13:00
HANDBOL GAVÀ – FUNDACIO HANDBOL SANT VICENÇ26 – 2524/02/2024
17:45
LEVANTE UDBM MARNI – OAR GRACIA SABADELL25/02/2024
12:30