CAMPIONAT DE CATALUNYA BENJAMÍ – PRIMERA FASE – GRUP FEMENÍ
EQUIPOSMARCADORFECHA
MOLINS de Q-H. MOLINS FEMENÍ – NEO PEQUES HANDBOL SANT JOAN DESPI FEM A25/11/2022
18:00
Handbol Ribes Detersolin – C.H. LA SALLE MONTCADA “FEM”26/11/2022
9:00
NEO PEQUES HANDBOL SANT JOAN DESPI FEM B – ESCOLA BENVIURE HCSB FEMENI26/11/2022
9:00
CAMPIONAT DE CATALUNYA BENJAMÍ – PRIMERA FASE – A
EQUIPOSMARCADORFECHA
MUBAK BM LA ROCA – Handbol Ribes Detersolin vermell12 – 426/11/2022
9:00
HANDBOL GAVÀ (A) – CH. SANT ESTEVE SESROVIRES-B26/11/2022
12:00
C.H. LA SALLE MONTCADA “MAS” B – MOLINS de Q-H. MOLINS VERD26/11/2022
9:30
NEO PEQUES HANDBOL SANT JOAN DESPI A – FINESTRELLES SC H ESPLUGUES26/11/2022
9:00
CAMPIONAT DE CATALUNYA BENJAMÍ – PRIMERA FASE – B
EQUIPOSMARCADORFECHA
CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRÚ – NEO PEQUES HANDBOL SANT JOAN DESPÍ B4 – 1226/11/2022
9:00
FUNDACIÓ HANDBOL SANT VICENÇ-MIXTE – MOLINS de Q-H. MOLINS BLANC26/11/2022
9:00
HANDBOL GAVÀ – HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI-ESCOLA BENVIURE26/11/2022
12:00
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ FEMENÍ, NIVELL II – PRIMERA FASE – A
EQUIPOSMARCADORFECHA
C.H. LA SALLE MONTCADA B – CLUB HANDBOL SANT LLORENÇ, ALEVÍ FEMENÍ4 – 1226/11/2022
12:00
NEO PEQUES HANDBOL SANT JOAN DESPÍ B – HANDBOL GAVÀ GRANA7 – 926/11/2022
10:00
MOLINS de Q-HANDBOL MOLINS – Handbol Ribes Detersolin vermell6 – 1026/11/2022
10:30
SANT MARTI VORAMAR – CLUB ESCOLA HANDBOL VENDRELL11 – 526/11/2022
11:30
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ FEMENÍ, NIVELL I – PRIMERA FASE – B
EQUIPOSMARCADORFECHA
FINESTRELLES SC H ESPLUGUES C CORAS – FUNDACIÓ HANDBOL SANT VICENÇ8 – 826/11/2022
9:00
Handbol Ribes Detersolin negre – HANDBOL GAVÀ BLAU6 – 1026/11/2022
10:15
C.H. AMPOSTA – NEO PEQUES HANDBOL SANT JOAN DESPÍ A4 – 1026/11/2022
13:30
HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI – CH. SANT ESTEVE SESROVIRES-A4 – 1227/11/2022
10:45
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ MIXT, NIVELL I – PRIMERA FASE – B
EQUIPOSMARCADORFECHA
HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI VERMELL – SANT MARTI VORAMAR A5 – 1127/11/2022
9:45
MUBAK BM LA ROCA 1953 – HANDBOL SAFA GAVÀ12 – 426/11/2022
16:00
Handbol Ribes Detersolin negre – NEO PEQUES HANDBOL SANT JOAN DESPÍ A10 – 626/11/2022
12:00
HANDBOL GAVÀ BLAU – FINESTRELLES SC HANDBOL ESPLUGUES CORAS8 – 826/11/2022
11:00
CE HANDBOL BCN SANTS NEGRE – Virolai Esport Club5 – 1126/11/2022
9:45
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ MIXT, NIVELL II – PRIMERA FASE – B
EQUIPOSMARCADORFECHA
CE HANDBOL BCN SANTS VERMELL – FINESTRELLES SC H ESPLUGUES MIXTO8 – 826/11/2022
9:00
Esportiu Castelldefels – CLUB HANDBOL SANT LLORENÇ ALEVIN”B”12 – 426/11/2022
9:00
HANDBOL GAVA GROC – Handbol Ribes Detersolin vermell6 – 1126/11/2022
12:00
CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU – CLUB ESCOLA HANDBOL VENDRELL8 – 826/11/2022
10:15
MOLINS de Q-HANDBOL MOLINS – NEO PEQUES HANDBOL SANT JOAN DESPÍ C10 – 625/11/2022
18:00
FUNDACIÓ HANDBOL SANT VICENÇ – ESCOLA BENVIURE HCSB26/11/2022
9:00
LLIGA CATALANA INFANTIL FEMENINA – PRIMERA FASE – A
EQUIPOSMARCADORFECHA
C. H. ASCÓ – CE HANDBOL BCN SANTS NEGRE35 – 1127/11/2022
11:00
OAR GRACIA SABADELL – KH-7 BM. GRANOLLERS37 – 1727/11/2022
12:15
HANDBOL SANT JOAN DESPÍ A – HANDBOL RIBES NEGRE30 – 2226/11/2022
11:30
HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI – HANDBOL POBLENOU20 – 3926/11/2022
10:20
PRIMERA CATALANA INFANTIL FEMENINA
EQUIPOSMARCADORFECHA
Handbol RIBES Enrich – CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU48 – 427/11/2022
10:45
C.H.ASCÓ B – C.E. TORTOSA28 – 2026/11/2022
13:30
C.H. AMPOSTA GROC – AMICS H.C.17 – 2526/11/2022
10:30
PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA
EQUIPOSMARCADORFECHA
HANDBOL TERRASSA NEGRE – HANDBOL SANT QUIRZE22 – 3626/11/2022
16:00
KH-7 BM. GRANOLLERS ATLETIC – HANDBOL RIBES NEGRE24 – 2127/11/2022
10:00
HANDBOL SANT CUGAT VERMELL – C.H. LA SALLE MONTCADA30 – 4526/11/2022
17:30
SEGONA CATALANA INFANTIL MASCULINA – PRIMERA FASE – E
EQUIPOSMARCADORFECHA
FUNDACIÓ HANDBOL SANT VICENÇ – CH SANT ANDREU DE LA BARCA35 – 3026/11/2022
20:00
CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU – CLUB HANDBOL RAPID CORNELLA18 – 2626/11/2022
11:40
SAFA HORTA – SANT MARTI VORAMAR B16 – 4526/11/2022
10:45
CE HANDBOL BCN SANTS VERD – HANDBOL SANT JOAN DESPÍ B24 – 2926/11/2022
11:45
HANDBOL RIBES VERMELL – HANDBOL CLARET22 – 2926/11/2022
11:30
PRIMERA CATALANA CADET FEMENINA
EQUIPOSMARCADORFECHA
AMICS H.C. – HANDBOL RIBES NEGRE ImmoTis03/12/2022
11:30
CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU – TARRAGONA HC36 – 4327/11/2022
9:00
PRIMERA CATALANA CADET MASCULINA
EQUIPOSMARCADORFECHA
HANDBOL RIBES NEGRE – GEIEG CASANOVA SYSTEM-BLOCK47 – 2826/11/2022
10:45
CE MARISTES RUBí – HAPO JOVENTUT MATARÓ21 – 3427/11/2022
13:30
FINESTRELLES SC H ESPLUGUES B – CH SANT ESTEVE DE PALAUTORDERA BLANC24 – 3426/11/2022
16:00
PRIMERA CATALANA CADET MASCULINA
EQUIPOSMARCADORFECHA
HANDBOL RIBES VERMELL – FUNDACIÓ HANDBOL SANT VICENÇ34 – 3726/11/2022
9:00
MOLINS DE Q-HANDBOL MOLINS-A – C.E. LA SALLE BONANOVA35 – 3626/11/2022
17:30
HANDBOL GARBÍ DE PALAFRUGELL – CLUB HANDBOL BORDILS “VERD”32 – 4127/11/2022
10:30
SEGONA CATALANA CADET MASCULINA
EQUIPOSMARCADORFECHA
HANDBOL CLARET – HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI B37 – 3526/11/2022
15:30
CLUB HANDBOL CASTELLBISBAL – CLUB HANDBOL SANT ANDREU B18 – 4326/11/2022
13:15
HANDBOL GAVÀ (B) – HANDBOL RIBES BLANC44 – 2127/11/2022
9:00
ACLE GUISSONA – HANDBOL SANTPEDOR36 – 2626/11/2022
18:30
MOLINS de Q-HANDBOL MOLINS – HANDBOL BERGA31 – 3527/11/2022
11:30
SAFA HORTA A – JORBA SOLÀ CLUB HANDBOL IGUALADA B11 – 3226/11/2022
11:50
LLIGA CATALANA JUVENIL FEMENINA
EQUIPOSMARCADORFECHA
KH-7 BM. GRANOLLERS SPORTING – C.H. LA SALLE MONTCADA22 – 1927/11/2022
16:15
C.H.ASCÓ – CE HANDBOL BCN SANTS28 – 3226/11/2022
11:00
HANDBOL GAVÀ – HANDBOL RIBES True North Canada23 – 2127/11/2022
10:30
HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI – HANDBOL TERRASSA VERMELL22 – 3926/11/2022
12:45
PRIMERA CATALANA JUVENIL MASCULINA – PRIMERA FASE – A
EQUIPOSMARCADORFECHA
HANDBOL RIBES VERMELL – UE SARRIÀ 197727 – 2826/11/2022
13:00
LLEIDA HANDBOL CLUB – ESPORTIU CASTELLDEFELS32 – 2226/11/2022
18:00
FINESTRELLES SC H ESPLUGUES A – CH CANOVELLES42 – 2127/11/2022
11:30
PRIMERA CATALANA JUVENIL MASCULINA – PRIMERA FASE – F
EQUIPOSMARCADORFECHA
HANDBOL LA GARRIGA – CH SANT ESTEVE DE PALAUTORDERA25 – 3026/11/2022
16:00
OAR GRACIA SABADELL B – ESPANYOL HANDBOL32 – 1226/11/2022
16:00
PBH MONTMELÓ DARMAX – HANDBOL RIBES NEGRE28 – 2827/11/2022
19:00
LLIGA CATALANA SÈNIOR FEMENINA – PRIMERA FASE – A
EQUIPOSMARCADORFECHA
KH-7 BM. GRANOLLERS ATLÈTIC – MUBAK BM LA ROCA24 – 2926/11/2022
19:15
CH SANT ESTEVE DE PALAUTORDERA – STACI-AEH LES FRANQUESES29 – 2826/11/2022
19:45
HANDBOL RIBES – FUNDACIÓ HANDBOL SANT VICENÇ35 – 2326/11/2022
20:30
CLUB HANDBOL MARTORELL – HANDBOL SANT JOAN DESPÍ B25 – 3826/11/2022
16:00
QUARTA CATALANA SÈNIOR MASCULINA – PRIMERA FASE – B
EQUIPOSMARCADORFECHA
HANDBOL PANTERES GROGUES – CERDANYOLA IMPLANT CLUB HANDBOL B27 – 3426/11/2022
19:30
ACLE Guissona – TARRAGONA HC36 – 3726/11/2022
20:00
HANDBOL BERGA B – BM Esparreguera Senior13 – 2826/11/2022
17:30
TORRO D’AGRAMUNT CHA – HANDBOL RIBES B21 – 3827/11/2022
17:00
HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI C – CLUB HANDBOL SANT ANDREU B31 – 3026/11/2022
16:30
SEGONA CATALANA SÈNIOR MASCULINA – PRIMERA FASE – B
EQUIPOSMARCADORFECHA
AE AULA – CH PALAUTORDERA-SALICRU B27 – 2426/11/2022
19:00
CLUB HANDBOL CASTELLBISBAL – CE MARISTES RUBí34 – 2927/11/2022
18:15
CLUB HANDBOL CAMBRILS – CLUB HANDBOL VILAMAJOR B37 – 2126/11/2022
20:00
HANDBOL BERGA – MOLINS de Q-HANDBOL MOLINS31 – 2426/11/2022
19:30
C.E. TORTOSA-EBRECLÍNIC – CLUB HANDBOL VIC27 – 3126/11/2022
17:00
HANDBOL RIBES A – HANDBOL SANT QUIRZE B42 – 2326/11/2022
18:30
HANDBOL SANT CUGAT C – FUNDACIÓ HANDBOL SANT VICENÇ34 – 2827/11/2022
11:50