Jornada

Jornada

Jornada 04 /02/2023

ALEVIN
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ FEMENÍ, NIVELL II
NEO PEQUES HANDBOL SANT JOAN DESPÍ B
HANDBOL RIBES DETERSOLIN VERMELL
POLIESPORTIU SALVADOR GIMENO
04/02/2023 09:00:00

BENJAMIN
CAMPIONAT DE CATALUNYA BENJAMÍ
HANDBOL RIBES DETERSOLIN NEGRE
NEO PEQUES HANDBOL SANT JOAN DESPÍ B
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
04/02/2023 09:00:00

BENJAMIN
CAMPIONAT DE CATALUNYA BENJAMÍ
HANDBOL RIBES MASCULI VERMELL
CH. SANT ESTEVE SESROVIRES-B
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
04/02/2023 09:00:00

BENJAMIN
CAMPIONAT DE CATALUNYA BENJAMÍ
HANDBOL RIBES DETERSOLIN
NEO PEQUES HANDBOL SANT JOAN DESPI FEM B
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
04/02/2023 10:15:00

ALEVIN
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ MIXT, NIVELL II
HANDBOL RIBES DETERSOLIN VERMELL
CLUB ESCOLA HANDBOL VENDRELL
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
04/02/2023 10:15:00

CADETE
PRIMERA CATALANA CADET MASCULINA
HANDBOL RIBES VERMELL
GEIEG CASANOVA SYSTEM-BLOCK
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
04/02/2023 11:30:00

INFANTIL
LLIGA CATALANA INFANTIL FEMENINA
HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI
HANDBOL RIBES NEGRE CEM PAU GASOL
04/02/2023 12:00:00

CADETE PRIMERA CATALANA CADET FEMENINA
HANDBOL RIBES NEGRE IMMOTIS
HANDBOL GARBÍ DE PALAFRUGELL “CALELLA”
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
04/02/2023 13:15:00

ALEVIN
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ FEMENÍ, NIVELL I
CH. SANT ESTEVE SESROVIRES
HANDBOL RIBES DETERSOLIN NEGRE
PAVELLÓ POLIESPORTIU MUNICIPAL
04/02/2023 16:00:00

INFANTIL
PRIMERA CATALANA INFANTIL FEMENINA
HANDBOL RIBES VERMELL
HANDBOL GARBÍ DE PALAFRUGELL
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
04/02/2023 16:00:00

JUVENIL
PRIMERA CATALANA JUVENIL MASCULINA
HANDBOL RIBES NEGRE HANDBOL
SANT QUIRZE PAVELLÓ MUNICIPAL
SANT PERE DE RIBES
04/02/2023 16:00:00

CADETE
PRIMERA CATALANA CADET FEMENINA
HANDBOL RIBES VERMELL
CLUB HANDBOL VILAMAJOR
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
04/02/2023 17:30:00

SENIOR
QUARTA CATALANA SÈNIOR MASCULINA
HANDBOL RIBES SENIOR B
CLUB HANDBOL MARTORELL – “B”
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
04/02/2023 17:45:00

CADETE
SEGONA CATALANA CADET MASCULINA
HANDBOL SANTPEDOR GLASSCOM
HANDBOL RIBES BLANC
PAVELLO MUNICIPAL RAFA MARTINEZ
04/02/2023 18:00:00

INFANTIL
SEGONA CATALANA INFANTIL MASCULINA
HANDBOL RIBES VERMELL
CLUB HANDBOL VILANOVA I LA GELTRU
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
04/02/2023 19:15:00

SENIOR
SEGONA CATALANA SÈNIOR MASCULINA
HANDBOL BERGA
HANDBOL RIBES
PAVELLÓ MUNICIPAL ZONA ESPORTIVA ANTONI SABATA
04/02/2023 19:30:00

ALEVIN
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ MIXT, NIVELL I
HANDBOL RIBES DETERSOLIN NEGRE
CE HANDBOL BCN SANTS NEGRE
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
05/02/2023 10:00:00

INFANTIL
PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA
HANDBOL RIBES NEGRE HANDBOL TERRASSA NEGRE
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
05/02/2023 11:15:00

SENIOR
LLIGA CATALANA SÈNIOR FEMENINA
AKAIMOTO HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI
HANDBOL RIBES CEM PAU GASOL
05/02/2023 12:00:00

CADETE
PRIMERA CATALANA CADET MASCULINA
HANDBOL RIBES NEGRE
CH PARETS
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
05/02/2023 12:45:00

JUVENIL
PRIMERA CATALANA JUVENIL MASCULINA
HANDBOL RIBES VERMELL
CBME JUVENIL A
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT PERE DE RIBES
05/02/2023 17:00:00

Share this content:

Comments are closed.