dilluns, 13 de gener de 2020

CONVOCATÒRIA 18 i 19 DE GENER


DISSABTE 18 DE GENER

A CASA

9:00 h
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVI MASCULI-MIXT NIVELL 2
HANDBOL RIBES VERMELL
vs MOLINS DE REI

10:00 h (pista annexa)
Consell Esportiu ALEVI
HANDBOL RIBES PARELLADES
vs HANDBOL GAVA ALEVI FEMENI

10:00 h
CAMPIONAT DE CATALUNYA BENJAMI
H RIBES COSTERETS FEMENI
vs EH SANT VICENÇ FEM. - BAR MI CASA

11:00 h (pista annexa)
Consell Esportiu BENJAMI
LYCEE BEL AIR HANDBOL RIBES
vs ESPORTIU CASTELLDEFELS BENJAMI

11:00 h
CAMPIONAT DE CATALUNYA BENJAMI
H.RIBES COSTERETS NEGRE
vs CLUB HANDBOL MARTORELL

12:00 h
Consell Esportiu BENJAMI
HANDBOL RIBES PARELLADES
vs EHC SANT BOI - BENVIURE BENJ.

13:30 h
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVI  FEMENI NIVELL 1
HANDBOL RIBES NEGRE
vs CLUB HANDBOL VILAMAJOR

16:00 h
SEGONA CATALANA CADET MASCULINA
HANDBOL RIBES VERMELL
vs CLUB HANDBOL BALSARENY

A FORA

10:15 h 
Consell Esportiu INFANTIL FEMENI
HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI FEMENI
vs HANDBOL RIBES VERMELL
Complex Esportiu Pau Gasol

11:00 h
Consell Esportiu ALEVI
ESPORTIU CASTELLDEFELS ALEVI GROC
vs LYCEE BEL AIR HANDBOL RIBES
PAVELLO CAN VINADER

10:15 h
Consell Esportiu BENJAMI
BENJAMI MIXT CBM ESPARREGUERA
vs HANDBOL RIBES COSTERETS VERMEL
PAVELLO MUNICIPAL EL CASTELL

10:30 h
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVI FEMENI NIVELL 2
ACADEMIA IGUALADA - HANDBOL IGUALADA
vs H.RIBES COSTERETS VERMELL
COMPLEX ESPORTIU LES COMES

11:30 h
LLIGA CATALANA INFANTIL FEMENINA
HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI
vs HANDBOL RIBES NEGRE
CEM PAU GASOL

16:00 h
SEGONA CATALANA JUVENIL MASCULINA
LA SALLE BONANOVA ATLETIC
vs HANDBOL RIBES
POLIDEPORTIVO LA SALLE BONANOVA

17:30 h
PRIMERA CATALANA CADET FEMENINA
MOLINS DE Q - C.E. MOLINS DE REI
vs HANDBOL RIBES
POLIESPORTIU MUNICIPAL

20:30 h
PRIMERA CATALANA SENIOR FEMENINA
HANDBOL SANT JOAN DESPI B
vs HANDBOL RIBES
POLIESPORTIU SALVADOR GIMENO

DIUMENGE 19 DE GENER

A CASA

9:00 h
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVI MASCULI-MIXT NIVELL
HANDBOL RIBES NEGRE
vs BM POLINYA A

10:30 h
PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA
HANDBOL RIBES BLAU
vs HANDBOL COOPERATIVA SANT BOI B

12:00 h
PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA
HANDBOL RIBES NEGRE
vs MOLINS DE REI

13:30 h
LLIGA CATALANA JUVENIL FEMENINA
HANDBOL RIBES
vs ASSOCIACIÓ LLEIDATANA

A FORA

9:30 h
PRIMERA CATALANA CADET MASCULINA
HANDBOL SANT QUIRZE A
vs HANDBOL RIBES NEGRE
P. MPAL. SANT QUIRZE

10:30 h
PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA
TARRAGONA HC
vs HANDBOL RIBES LA CUINA DE L'AN
PAVELLIÓ MUNICIPAL DE SANT SALVADOR TARRAGONA

13:00 h
LLIGA CATALANA CADET FEMENINA
KH-7 BM. GRANOLLERS SPORTING
vs HANDBOL RIBES ACCENT
PALAU D'ESPORTS DE GRANOLLERS

18:30 h
TERCERA CATALANA SENIOR MASCULINA
CE MARISTES RUBI - ON K'DEM? LOUNGE
vs HANDBOL RIBES
MARISTES RUBI