dissabte, 18 de juny de 2016

CALENDARI PARTITS GRANOLLERS CUP 2016





INFANTIL FEMENÍ. GRUP B
INF. FEM
DIJ-30
15:00
PARKING-3
CD.PUERTOSOL-1-
H. RIBES
INF. FEM
DIJ-30
19:40
PAVFRA-8
H.RIBES
STRINDHEIM-1-NOR
INF. FEM
DIV-1
10:20
CANOVT-12
SELECCIO CATALANA
H.RIBES
INF. FEM
DIV-1
15:00
VILANO-14
H.S. PALAUTORDERA
H.RIBES
INF. FEM
DIS-2
18:20
P-16
H.RIBES
BM.ALGIRÒS


CADET FEMENÍ. GRUP I
CAD. FEM
DIJ-30
17:00
P-16
H.RIBES
CD.PUERTOSOL
CAD. FEM
DIJ-30
21:00
VILANO-14
H.CERDANYOLA
H.RIBES
CAD. FEM
DIV-1
11:40
EXFRA-9
H.RIBES
FORUS/GAUSEL-NOR
CAD. FEM
DIV-1
14:20
CANOVT-12
H.RIBES
OSTSIDEN-2-NOR
CAD. FEM
DIS-2
19:00
CANOVT-12
QUEBEC CANADA
H.RIBES


CADET MASCULÍGRUP I
CAD. MASC
DIJ-30
12:20
VILANO-14
H.RIBES
H.LA ROCA-1-
CAD. MASC
DIJ-30
15:00
BASSA-7
H.MANYANET
H.RIBES
CAD. MASC
DIV-1
17:00
CANOVA-11
H.RIBES
STROMMEN/GLINT-NOR
CAD. MASC
DIS-2
09:00
BASKET-13
H.RIBES
LA SALLE LEGAZPI
CAD. MASC
DIS-2
11:40
CANOVA-11
HC EYNATTEN-BEL
H.RIBES


JUVENIL FEMENÍ. GRUP A (Equip de segon any)
JUV. FEM A
DIJ-30
19:00
ANNEX-2
LANDSAS J99-NOR
H.RIBES-1-
JUV. FEM A
DIV-1
17:00
TUBO-4
H.RIBES-1-
BM.PUERTO CARMEN
JUV. FEM A
DIV-1
21:00
BASSA-7
H.RIBES-1-
ALBERTA H.CANADA
JUV. FEM A
DIS-2
10:20
PALAU-1
SELECCIO CATALANA
H.RIBES-1-
JUV. FEM A
DIS-2
13:40
BASSA-7
PORS-NOR
H.RIBES-1-


JUVENIL FEMENÍ  GRUP B (Equip de primer any)
JUV. FEM B
DIJ-30
15:00
PALAU-1
HELSINKE -DK
H.RIBES-2-
JUV. FEM B
DIJ-30
21:40
TUBO-4
H.RIBES-2-
LA SALLE LEGAZPI
JUV. FEM B
DIV-1
09:40
CANOVT-12
H.LA ROCA
H.RIBES-2-
JUV. FEM B
DIV-1
13:00
ANNEX-2
H.RIBES-2-
HK EIOSBERG-NOR
JUV. FEM B
DIS-2
19:40
BASSA-7
H.RIBES-2-
H65 HOOR-SWE
JUV. FEM B
DIS-2
21:40
VILANO-14
H.TERRASSA
H.RIBES-2-


JUVENIL MASCULÍ. GRUP H
JUV. MASC
DIJ-30
09:40
BASSA-7
H.RIBES
H. SAN MIQUEL
JUV. MASC
DIJ-30
15:00
PARKET-6
ORDIZIA ESKUBALOIA
H.RIBES
JUV. MASC
DIV-1
13:40
ANNEX-2
SAN SEBASTIAN-2-
H.RIBES
JUV. MASC
DIS-2
10:20
VILANO-14
KH-7 BM.GRANOLLERS
H.RIBES
JUV. MASC
DIS-2
14:20
PALAU-1
H.RIBES
KOREA


INFANTIL MASCULÍ B. GRUP F
INF. MASC B
DIJ-30
14:20
VILANO-14
H.RIBES-2-
H.LA ROCA-1-
INF. MASC B
DIJ-30
18:20
P-15
H.EMPORDA-2-
H.RIBES-2-
INF. MASC B
DIV-1
18:20
BASKET-13
H.RIBES-2-
SAN SEBASTIAN-1-
INF. MASC B
DIS-2
11:40
BASKET-13
H.RIBES-2-
H.TERRASSA
INF. MASC B
DIS-2
17:00
P-16
CD.CHINIJOS TEGUI
H.RIBES-2-


INFANTIL MASCULÍ A. GRUP A
INF. MASC A
DIJ-30
11:40
CANOVA-11
H.RIBES-1-
H.CERDANYOLA
INF. MASC A
DIJ-30
15:40
EXFRA-9
H.MATARÓ
H.RIBES-1-
INF. MASC A
DIV-1
17:00
P-16
BM.BIDASOA
H.RIBES-1-
INF. MASC A
DIS-2
16:20
BASKET-13
CD.PUERTOSOL-2-
H.RIBES-1-
INF. MASC A
DIS-2
20:20
P-16
H.RIBES-1-
H.CANOVELLES


EQUIP
DIA
HORA
PISTA
JUMA-H
JUV. MASC
DIJ-30
9:40
BASSA-7
H.RIBES
H. SAN MIQUEL
INMA-D-
INF. MASC A
DIJ-30
11:40
CANOVA-11
H.RIBES-1-
H.CERDANYOLA
CAMA-I-
CAD. MASC
DIJ-30
12:20
VILANO-14
H.RIBES
H.LA ROCA-1-
INMA-F-
INF. MASC B
DIJ-30
14:20
VILANO-14
H.RIBES-2-
H.LA ROCA-1-
INFE-B-
INF. FEM
DIJ-30
15:00
PARKING-3
CD.PUERTOSOL-1-
H. RIBES
CAMA-I-
CAD. MASC
DIJ-30
15:00
BASSA-7
H.MANYANET
H.RIBES
JUMA-H
JUV. MASC
DIJ-30
15:00
PARKET-6
ORDIZIA ESKUBALOIA
H.RIBES
JUFE-B-
JUV. FEM B
DIJ-30
15:00
PALAU-1
HELSINKE -DK
H.RIBES-2-
INMA-D-
INF. MASC A
DIJ-30
15:40
EXFRA-9
H.MATARÓ
H.RIBES-1-
CAFE-I-
CAD. FEM
DIJ-30
17:00
P-16
H.RIBES
CD.PUERTOSOL
INMA-F-
INF. MASC B
DIJ-30
18:20
P-15
H.EMPORDA-2-
H.RIBES-2-
JUFE-A-
JUV. FEM A
DIJ-30
19:00
ANNEX-2
LANDSAS J99-NOR
H.RIBES-1-
INFE-B-
INF. FEM
DIJ-30
19:40
PAVFRA-8
H.RIBES
STRINDHEIM-1-NOR
CAFE-I-
CAD. FEM
DIJ-30
21:00
VILANO-14
H.CERDANYOLA
H.RIBES
JUFE-B-
JUV. FEM B
DIJ-30
21:40
TUBO-4
H.RIBES-2-
LA SALLE LEGAZPI
JUFE-B-
JUV. FEM B
DIV-1
9:40
CANOVT-12
H.LA ROCA
H.RIBES-2-
INFE-B-
INF. FEM
DIV-1
10:20
CANOVT-12
SELECCIO CATALANA
H.RIBES
CAFE-I-
CAD. FEM
DIV-1
11:40
EXFRA-9
H.RIBES
FORUS/GAUSEL-NOR
JUFE-B-
JUV. FEM B
DIV-1
13:00
ANNEX-2
H.RIBES-2-
HK EIOSBERG-NOR
JUMA-H
JUV. MASC
DIV-1
13:40
ANNEX-2
SAN SEBASTIAN-2-
H.RIBES
CAFE-I-
CAD. FEM
DIV-1
14:20
CANOVT-12
H.RIBES
OSTSIDEN-2-NOR
INFE-B-
INF. FEM
DIV-1
15:00
VILANO-14
H.S. PALAUTORDERA
H.RIBES
CAMA-I-
CAD. MASC
DIV-1
17:00
CANOVA-11
H.RIBES
STROMMEN/GLINT-NOR
INMA-D-
INF. MASC A
DIV-1
17:00
P-16
BM.BIDASOA
H.RIBES-1-
JUFE-A-
JUV. FEM A
DIV-1
17:00
TUBO-4
H.RIBES-1-
BM.PUERTO CARMEN
INMA-F-
INF. MASC B
DIV-1
18:20
BASKET-13
H.RIBES-2-
SAN SEBASTIAN-1-
JUFE-A-
JUV. FEM A
DIV-1
21:00
BASSA-7
H.RIBES-1-
ALBERTA H.CANADA
CAMA-I-
CAD. MASC
DIS-2
9:00
BASKET-13
H.RIBES
LA SALLE LEGAZPI
JUMA-H
JUV. MASC
DIS-2
10:20
VILANO-14
KH-7 BM.GRANOLLERS
H.RIBES
JUFE-A-
JUV. FEM A
DIS-2
10:20
PALAU-1
SELECCIO CATALANA
H.RIBES-1-
CAMA-I-
CAD. MASC
DIS-2
11:40
CANOVA-11
HC EYNATTEN-BEL
H.RIBES
INMA-F-
INF. MASC B
DIS-2
11:40
BASKET-13
H.RIBES-2-
H.TERRASSA
JUFE-A-
JUV. FEM A
DIS-2
13:40
BASSA-7
PORS-NOR
H.RIBES-1-
JUMA-H
JUV. MASC
DIS-2
14:20
PALAU-1
H.RIBES
KOREA
INMA-D-
INF. MASC A
DIS-2
16:20
BASKET-13
CD.PUERTOSOL-2-
H.RIBES-1-
INMA-F-
INF. MASC B
DIS-2
17:00
P-16
CD.CHINIJOS TEGUI
H.RIBES-2-
INFE-B-
INF. FEM
DIS-2
18:20
P-16
H.RIBES
BM.ALGIRÒS
CAFE-I-
CAD. FEM
DIS-2
19:00
CANOVT-12
QUEBEC CANADA
H.RIBES
JUFE-B-
JUV. FEM B
DIS-2
19:40
BASSA-7
H.RIBES-2-
H65 HOOR-SWE
INMA-D-
INF. MASC A
DIS-2
20:20
P-16
H.RIBES-1-
H.CANOVELLES
JUFE-B-
JUV. FEM B
DIS-2
21:40
VILANO-14
H.TERRASSA
H.RIBES-2-