Entrada destacada

CAMPUS JULIOL 2018: INSCRIPCIONS TANCADES

TANCADES LES INSCRIPCIONS   Si t'interessa aprofundir en el món de l'handbol, seguir gaudint-lo una mic...

dilluns, 31 de març de 2014

29-03-2014: CRÒNICA INFANTIL MASCULÍ

CH Ribes 21 - CH Rubí 15
Partit disputat al pavelló de les Roquetes, però el canvi d'escenari no va influir negativament en el joc de l'equip. Un nou partit d'aquesta fase de la temporada en el que l'equip continuà en la dinàmica de millora de joc i de bons resultats en que ha entrat darrerament.
A la primera part el nostre equip ja es va distanciar al marcador, arribant al final del 1r. temps amb un resultat favorable de 12 a 6. El partit va ser molt dur i competit, però al 2n temps el nostre equip va continuar mantenint l'avantatge assolit a la primera meitat, fins arribar al resultat final de  21 a 15.